close
loading

 

 
KIM JESTEŚMY?

 

 

 

KIM JESTEŚMY?
 
Zajmujemy się kompleksowym doradztwem oraz pomocą w wyborze i zakupie samochodów. 
Prywatnie - motoryzacja to nasza pasja i hobby. Nie jest to nasza główna działalność, dlatego nie robimy tego „hurtowo” z naciskiem wyłącznie na zysk. Nie bierzemy zbyt wielu zleceń na raz, aby dysponować wystarczającym czasem do realizacji konkretnego zamówienia, a nie kilkunastu zamówień na raz. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i wyszukujemy odpowiedni samochód dla niego tak jakbyśmy szukali auta dla siebie.
 
 
 
 
NASZA OFERTA:
 

Skupiamy się wyłącznie na samochodach z pełną udokumentowaną historią przebiegu, serwisu i stanu technicznego. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala nam skutecznie orientować się na rynku samochodów używanych, jak i nowych.
 

Aby spełnić tak wysokie wymagania wyszukujemy samochody pochodzące wyłącznie z polskich salonów, od prywatnych właścicieli, jak również poleasingowe.
W ogromnej większości przypadków takie samochody są serwisowane w ASO wedle zaleceń producenta aż do chwili obecnej, posiadają udokumentowany przebieg łatwy do weryfikacji, a wszelkie szkody blacharsko-lakiernicze również są udokumentowane oraz likwidowane w ASO.
Nie ma mowy o cofanych licznikach, zagubionych książkach serwisowych, niejasnej historii serwisowej, czy też naprawach blacharsko-lakierniczych bez jakiejkolwiek dokumentacji.

Należy jednak pamiętać, że takie samochody mają zwykle ceny wyższe od średnich cen prezentowanych na popularnych portalach z ogłoszeniami, gdzie najczęściej można spotkać auta z cofniętymi przebiegami, z nieznaną przeszłością i wątpliwym stanem technicznym, do których zaraz po zakupie będzie trzeba „dokładać” spore sumy.

 

Dla tych z Państwa, którzy wolą jednak zakupić samochód nowy lub „jak nowy” na pełnej gwarancji producenta, oferujemy samochody nowe już skonfigurowane, z placów przy salonach dealerskich, oraz samochody demonstracyjne, czyli kilkumiesięczne używane przez dealerów do prezentacji klientom.
Takie samochody można zakupić z dużymi rabatami, taniej niż w oficjalnych cennikach.


Zapraszamy!

 
 

 

 

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

© Autodreams.pl 2019